Svenska Läkaresällskapet

Adress
Box 738 101 35 Stockholm
Besöksadress
Klara Östra Kyrkogata 10 101 35 Stockholm

Christian Tränk

IT-och medlemsansvarig
08-440 88 89
christian.trank@sls.se

Ellinor Schmidt

Hjärtförbundet & Asylprojektet
08-440 88 96
ellinor.schmidt@sls.se

Jaana Logren Bergqvist

Kommunikation- och pressansvarig
08- 440 88 68
jaana.logren@sls.se

Lilian Lindberg

Utredare
08-440 88 93
lilian.lindberg@sls.se

Marie Hiller

Ekonomiansvarig
08-440 88 81
marie.hiller@sls.se

Mattias Carlsson

Vaktmästare
070-6950440
mattias.carlsson@sls.se

Per Johansson

Kanslichef
08-440 88 88
per.johansson@sls.se

Sara Grahn

Lokalbokningar
08-440 88 85
sara.grahn@sls.se

Sophie Palmquist-Klockhoff

Projektledare programverksamheten
070-2220991
sophie.palmquist-klockhoff@sls.se

Susann Asplund Johansson

Organisationssekreterare & utredningsansvarig
08-440 88 92
susann.asplund@sls.se

Theresa Wahlqvist

Kansliassistent
theresa.wahlqvist@sls.se

Tina Henriksson

Forskningsadministratör
08-440 88 66
tina.henriksson@sls.se

På sls.se använder vi cookies för att din upplevelse ska bli så bra som möjligt. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du att cookies används.