Svenska Läkaresällskapet

Adress
Box 738 101 35 Stockholm
Besöksadress
Klara Östra Kyrkogata 10 101 35 Stockholm

Christian Tränk

IT-och medlemsansvarig
070-695 07 30
christian.trank@sls.se

Ellinor Schmidt

Hjärtförbundet & Asylprojektet
070-695 00 74
ellinor.schmidt@sls.se

Jaana Logren Bergqvist

Chef kommunikation och programverksamhet
070-695 86 60
jaana.logren@sls.se

Lilian Lindberg

Utredare
070-695 61 24
lilian.lindberg@sls.se

Malin Henriksson

Organisationssekreterare
076-105 27 87
malin.henriksson@sls.se

Marie Hiller

Chef ekonomi och verksamhetsstöd
070-343 08 81
marie.hiller@sls.se

Mattias Carlsson

Vaktmästare
070-695 04 40
mattias.carlsson@sls.se

Per Johansson

Kanslichef
070-695 23 70
per.johansson@sls.se

Sara Grahn

Lokalbokningar
08-440 88 85
sara.grahn@sls.se

Sophie Palmquist-Klockhoff

Projektledare programverksamheten
070-222 09 91
sophie.palmquist-klockhoff@sls.se

Susann Asplund Johansson

Chef organisation och utredning
076-772 25 57
susann.asplund@sls.se

Theresa Wahlqvist

Kansliassistent
070-695 60 91
theresa.wahlqvist@sls.se

Tina Henriksson

Forskningsadministratör
070-695 60 95
tina.henriksson@sls.se

På sls.se använder vi cookies för att din upplevelse ska bli så bra som möjligt. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du att cookies används.