Styrelsen

Erik Sturegård

Ordförande
erik.sturegard@med.lu.se

Stefan Lindgren

Vice ordförande
stefan.lindgren@med.lu.se

Keivan Javanshiri

Sekreterare
javanshirikeivan@gmail.com

Hillevi Pendleton

Vice Sekreterare med ansvar för stipendier
hillevi.pendleton@med.lu.se

Walter Fischer

Fondsekreterare
w.fischer@telia.com

Josef Sterner

Klubbmästare
h.josefsterner@gmail.com

Annelie Holmberg

Skattmästare
annelie.holmberg@swedbank.se

Åsa Johansson

Övrig ledamot
asa.johansson@med.lu.se

Åsa Olsson

Övrig ledamot
asa.olsson@skane.se

Margareta Troein

Övrig ledamot
margareta.troein@med.lu.se

Lars Stenberg

Övrig ledamot
Lars.Stenberg@skane.se

På sls.se använder vi cookies för att din upplevelse ska bli så bra som möjligt. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du att cookies används.